Židle campingová skládací OSLO

Židle campingová skládací OSLO nabízí komfortní a stabilní posezení kdekoliv v přírodě, u vody nebo na cestách. Díky svým... více informací »
Židle campingová skládací OSLO
Značka: Cattara
189 Kč
Ověřit dostupnost
Židle campingová skládací OSLO nabízí komfortní a stabilní posezení kdekoliv v přírodě, u vody nebo na cestách. Díky svým...

Židle campingová skládací OSLO nabízí komfortní a stabilní posezení kdekoliv v přírodě, u vody nebo na cestách. Díky svým malým rozměrům a nízké hmotnosti je snadno přenosná. Velmi snadno a rychle se skládá. Tři opěrné nohy jsou uprostřed napevno spojené a židle je tak maximálně stabilní.Maximální nosnost: 90 kg. Rozměry v rozloženém stavu: 31 x 28 cm, výška 39 cm od země. Rozměry ve složeném stavu (taška): 49 x 8 x 8 cm. Hmotnost: 0,53 kg.Campingová židleSkládací a přenosnáTřínoháStabilníKomfortní posezeníDo přírody, k vodě, do kempuJednoduše skladnáNízká hmotnost Židle campingová skládací OSLO značky Cattara.

Židle campingová skládací OSLO – komfortní a stabilní, na cesty nebo k vodě, skládací – . .

Unikátní produkt Židle campingová skládací OSLO od společnosti se zárukou kvality Cattara snadno pořídíte v naší online nabídce v akci. Právě nyní za skvělou cenu 189 Kč.