Závěsný držák na ručníky WENKO

Závěsný držák na ručníky WENKO vypadá opravdu elegantně a zároveň je i velmi praktický. Bez jakékoliv montáže ho zavěsíte... více informací »
Závěsný držák na ručníky WENKO
Značka: WENKO
999 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsný držák na ručníky WENKO vypadá opravdu elegantně a zároveň je i velmi praktický. Bez jakékoliv montáže ho zavěsíte...

Závěsný držák na ručníky WENKO vypadá opravdu elegantně a zároveň je i velmi praktický. Bez jakékoliv montáže ho zavěsíte na dveře, kde zabere jen minimum místa. Různě široké úrovně věšáku umožňují ručníkům prosychat zcela volně, aniž by se vzájemně překrývaly.Materiál: pochromovaná nerezová ocel. Rozměry: délka 21,5 cm, šířka 54,5 cm,  výška 77,5 cm. Hmotnost: 1425 g. Vyrobila německá společnost Wenko. Závěsný držák na ručníkyK zavěšení na dveřeNevyžaduje montážRůzné úrovně věšáku pro optimální sušeníNerezová ocel odolná vůči korozi Závěsný držák na ručníky WENKO značky Wenko.

Závěsný držák na ručníky WENKO – k zavěšení na dveře, zabere minimum místa, široké úrovně pro optimální sušení, odolný vůči korozi – . ocel.

Kvalitní výrobek Závěsný držák na ručníky WENKO od společnosti s výborným jménem Wenko máte možnost pořídit právě dnes za výprodejovou cenu! Aktuálně za super cenu 999 Kč.