Závěsná police na dveře WENKO

Závěsná police na dveře WENKO je skvělý organizátor pořádku a to i v těch nejmenších místnostech. Využívá chytře pouze... více informací »
Závěsná police na dveře WENKO
Značka: WENKO
999 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná police na dveře WENKO je skvělý organizátor pořádku a to i v těch nejmenších místnostech. Využívá chytře pouze...

Závěsná police na dveře WENKO je skvělý organizátor pořádku a to i v těch nejmenších místnostech. Využívá chytře pouze plochu dveří a nabízí 4 patra pro ukládání koupelnových nebo kuchyňských doplňků a ostatních potřebných věcí. Montáž bez použití nářadí je velmi snadná díky jednoduchému zásuvnému systému. Možné je také šroubové upevnění pomocí předvrtaných otvorů. Polici jednoduše zavěsíte na dveře, které mají tloušťku drážky 2 – 4 cm. Zároveň se dveře dají snadno zavírat.Materiál: pochromovaný kov, plast. Rozměry: 14 x 50 x 109 cm. Hmotnost: 1800 g. Vyrobila německá společnost Wenko. Závěsná police na dveře4 patra košíkových policStabilní a pevná konstrukceŠetří místo a nabízí další prostorSnadná montáž bez nářadíMožnost šroubového upevněníPro dveře s tloušťkou drážky 2 – 4 cmNebrání zavírání dveří Závěsná police na dveře WENKO značky Wenko.

Závěsná police na dveře WENKO – k zavěšení na dveře, 4 patra polic, stabilní a pevná konstrukce – . pochromovaný kov, plast.

Žádaný produkt Závěsná police na dveře WENKO s osvědčenou značkou Wenko jde pořídit zrovna za výhodnou cenu! Výhodně za skvělou cenu 999 Kč.