Výrobník perlivé vody SODASTREAM Spirit

Je konec nákupů a tahání těžkých plastových lahví s vodou. Výrobník perlivé vody SODASTREAM Spirit s sebou přináší... více informací »
Výrobník perlivé vody SODASTREAM Spirit
Značka: SodaStream
2 199 Kč
Ověřit dostupnost
Je konec nákupů a tahání těžkých plastových lahví s vodou. Výrobník perlivé vody SODASTREAM Spirit s sebou přináší...

Je konec nákupů a tahání těžkých plastových lahví s vodou. Výrobník perlivé vody SODASTREAM Spirit s sebou přináší kompletní výbavu všeho, co potřebujete k přípravě vlastní chutné vody v pohodlí domova. Dřívější šroubování nahradilo nové automatické uchycení láhve, a proto je výroba perlivé vody ještě pohodlnější. Bombička s potravinářskou plynovou náplní vystačí na přípravu až 80 l perlivé vody. Prázdnou bombičku snadno vyměníte za plnou v některém z obchodů ve vašem okolí. Výrobník kromě důmyslného mechanismu zaujme i dokonalým a elegantním vzhledem a tichým chodem.Rozměry: výška 43,7 cm, šířka 19,8 cm, hloubka 19,8 cm. Hmotnost: 2,8 kg. Vyrobila společnost Sodastream.Postup přípravy: zašroubujte bombičku s potravinářským CO2 plynem, pohodlně zasuňte láhev s čerstvou kohoutkovou vodou a jednoduchým stiskem tlačítka nechte přístroj připravit perlivou vodu tak, jak máte rádi. S jednou plynovou bombičkou připravíte až 80 l perlivé vody s náklady od 2,57 Kč/litr. Výrobník perlivé vodyElegantní čistý vzhledSnadná a pohodlná obsluha jedním tlačítkemAutomatické uchycení láhveBombička na 80 l perlivé vody součástí baleníTichý chod přípravySnadná výměna prázdné bombičky za plnou Výrobník perlivé vody SODASTREAM Spirit značky Sodastream.

Výrobník perlivé vody SODASTREAM Spirit – kompletní výbava pro výrobu perlivé vody, automatické uchycení láhve, ovládání jedním tlačítkem, bombička na 80 l vody součástí balení, tichý chod – . plast, kov.

Tento akční výrobek Výrobník perlivé vody SODASTREAM Spirit s pečetí kvality od značky Sodastream seženete online za mimořádně nízkou cenu! Nyní nakoupíte za 2 199 Kč.