Výrobník bonbonů SWEETOO SCM001

Milujete želatinové medvídky? Ačkoliv jim bude již téměř 100 let, stále patří mezi nejoblíbenější sladkosti na celém... více informací »
Výrobník bonbonů SWEETOO SCM001
Značka: Sweetoo
799 Kč
Ověřit dostupnost
Milujete želatinové medvídky? Ačkoliv jim bude již téměř 100 let, stále patří mezi nejoblíbenější sladkosti na celém...

Milujete želatinové medvídky? Ačkoliv jim bude již téměř 100 let, stále patří mezi nejoblíbenější sladkosti na celém světě. Stejně tak ale mají i své odpůrce a to především kvůli vysokému obsahu cukru. Věděli jste, že jedno balení zakoupených medvídků může obsahovat až 80 kostek cukru? Jak si na nich pochutnat a přitom nesníst tolik sladkého najednou? Máme pro vás skvělé řešení. Je jím výrobník želatinových bonbónů. V něm si velice snadno vyrobíte zdravé želatinové bonbóny z ovocných šťáv nebo džusů bez konzervačních látek a barviv. Jak a čím si bonbóny osladíte je jen na vás.Součástí přístroje jsou 4 silikonové formy (medvídek, žížalka, lahvička, prsten s diamantem), centrální zahřívání, nádobka na rozehřívání směsi (240 ml), základní recept (ovocná šťáva, citrónová šťáva, cukr, med nebo jiné sladidlo, želatina).Příkon 40W.Materiál: plast, kov.Rozměry: O 31 cm, výška 10,5 cm.Suroviny k výrobě nejsou součástí.Postup pro čištění: Odpojte topnou základnu z el. sítě. Pootočením proti směru hodinových ručiček ji odemkněte a vyjměte z kruhové nádoby. Odložte ji stranou a otřete suchým hadříkem. Topná základna nesmí přijít do styku s vodou. Barevné formy, míchací nádobku a kruhový zásobník umyjte ručně teplou vodu se saponátem bez použití abrazivních látek. Nepoužívejte drátěnky. Žádný díl není vhodný do myčky.Náš tip: Šťávu k výrobě si rovněž můžete sami vylisovat na kvalitním šnekovém odšťavňovači SWEETOO, který je pro výrobu bonbónů tím pravým kolegou do týmu. Najdete ho v naší nabídce za skvělou akční cenu. Výrobník bonbonů SWEETOO SCM001 značky Sweetoo.

Výrobník bonbonů SWEETOO SCM001 – 4 silikonové formy – medvídek, žížalka, lahvička, prsten s diamantem – žádný díl není vhodný do myčky. plast, kov.

Zlevněný kousek Výrobník bonbonů SWEETOO SCM001 od této skvělé značky Sweetoo je k získání v naší online nabídce za super peníze! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 799 Kč.
Další produkty od výrobce Sweetoo