Vonyx 0

Reproduktor Vonyx LM65 PA je ideální na párty nebo karaoke vystoupení. Se svými 3 x 6,5 "basovými / středovými reproduktory a 1"... více informací »
Vonyx 0
Značka: Vonyx
13 899 Kč
Ověřit dostupnost
Reproduktor Vonyx LM65 PA je ideální na párty nebo karaoke vystoupení. Se svými 3 x 6,5 "basovými / středovými reproduktory a 1"...

Reproduktor Vonyx LM65 PA je ideální na párty nebo karaoke vystoupení. Se svými 3 x 6,5 „basovými / středovými reproduktory a 1“ titanovým výškovým reproduktorem nabízí velkolepý zvuk s maximálním výkonem 400 W, ohromuje světelnými efekty a má také mnoho možností připojení. Dva LED sloupy na vnějších stranách mají 5 různých režimů osvětlení, které je možné zvolit v závislosti na náladě. Barvy lze samozřejmě nastavit i manuálně. V závislosti na programu je také možné nastavení rychlosti a citlivosti.Hudbu je možné do reproduktoru jednoduše streamovat ze smartphonu nebo tabletu prostřednictvím integrovaného bluetooth přijímače, pro USB klíče nebo SD karty je k dispozici vestavěný MP3 přehrávač. Pro připojení jiných zařízení je k dispozici cinch vstup a 3,5 mm jackový vstup. Přes XLR kabel a linkový výstup je možné připojení dalších reproduktorů. PA reproduktor LM65 od společnosti Vonyx je stabilní, kvalitně zpracovaný a díky přírubě na stativ jej lze namontovat i na reproduktorové stojany. Kromě dvou PA reproduktorů LM65 od společnosti Vonyx obsahuje tato sada aktivní PA subwoofer SWA15 s 300 W max., 38 cm (15 „) basový reproduktor a 2pásmový ekvalizér.

Zajímavý výrobek Vonyx 0 od známého předního výrobce Vonyx je k dispozici zde teď trvale výhodně. Zrovna nyní za cenu 13 899 Kč.