Vkládačka letadlo

Děti si odjakživa rády hrají a vkládačka letadlo patří mezi oblíbené hračky. S nadšením obdivují jejich barevnost, strukturu... více informací »
Vkládačka letadlo
Značka: Buddy Toys
749 Kč
Ověřit dostupnost
Děti si odjakživa rády hrají a vkládačka letadlo patří mezi oblíbené hračky. S nadšením obdivují jejich barevnost, strukturu...

Děti si odjakživa rády hrají a vkládačka letadlo patří mezi oblíbené hračky. S nadšením obdivují jejich barevnost, strukturu a tvar. Mezi interaktivní hračky patří vkládačky, které děti milují a zároveň objevují nové smysly, jež jsou důležité pro správný vývoj. Vkládačka obsahuje letadlo se zvuky a 4 tvary pro vkládání: trojúhelník, srdce, čtverec a kruh. Letadlo má blikající světla, po zmáčknutí velkých tlačítek vydává zajímavé a legrační zvuky, včetně veselých melodií. Po zatažení šňůrky pohybuje očima a vrtulí. Součástí balení jsou 2 baterie AA. Vhodné pro děti od 1 roku. Materiál: zdravotně nezávadný plast.Interaktivní hračka pro rozvíjení motorických schopnostíProvoz na baterie, které jsou součástí baleníPro děti od 1 roku Vkládačka letadlo značky Buddy Toys.

Vkládačka letadlo – pro rozvíjení motorických schopností – . plast.

Velmi prodávaný produkt Vkládačka letadlo od odblíbeného výrobce Buddy Toys můžete koupit zrovna dnes se slevou. Nyní za akční cenu 749 Kč.