VitalBite granule freshmeat pes

Granule VitalBite jsou 100% kompletní krmivo pro psy.Hlavním zdrojem proteinu v nich je kuřecí – obsahují až 35 % surovin na... více informací »
VitalBite granule freshmeat pes
Značka: Astoreo
130 Kč
Ověřit dostupnost
Granule VitalBite jsou 100% kompletní krmivo pro psy.Hlavním zdrojem proteinu v nich je kuřecí – obsahují až 35 % surovin na...

Granule VitalBite jsou 100% kompletní krmivo pro psy.Hlavním zdrojem proteinu v nich je kuřecí – obsahují až 35 % surovin na kuřecí bázi včetně 20% čerstvého kuřecího.Granule jsou bez GMO, bez barviv a bez konzervantů. Naopak obsahují antioxidanty a vitamin E k podpoře imunitního systému, omega 6 a 3 mastné kyseliny v optimálním poměru pro zdravou kůži a lesklou srst a rostlinnou vlákninou s prebiotickou funkcí k podpoře správného trávení.Velikost granulek je přizpůsobena pro psy malých a středních plemen.Balení má praktický zip, který umožňuje opětovné uzavření pytle a udržuje tak granule čerstvé po dlouhou dobu. Složení: sušené drůbeží (15% kuřecí), kukuřice, pšenice, čerstvé kuřecí (20%), rýže, živočišný tuk, hydrolyzovaná bílkovina, škvarky, řepné řízky (3%), kvasnice, lněné semínko, vitamíny a minerální látky, frukto-oligosacharidy (0,5%).Analytické složky: protein 27%, tuk 16%, popel 7,5%, vláknina 2,5%, vápník 1,7%, fosfor 1,2%. VitalBite granule freshmeat pes značky .

VitalBite granule freshmeat pes – – . .

Tento zlevněný kus VitalBite granule freshmeat pes od skvělého a známého výrobce Astoreo jde pořídit tady za výborné peníze. Nabídka od 130 Kč.