Věšák na kalhoty WENKO

Věšák na kalhoty WENKO je dokonalý v systému ukládání oděvů. Nejen, že se na něj vejde až 12 kalhot, ale ušetří vám mnoho... více informací »
Věšák na kalhoty WENKO
Značka: WENKO
899 Kč
Ověřit dostupnost
Věšák na kalhoty WENKO je dokonalý v systému ukládání oděvů. Nejen, že se na něj vejde až 12 kalhot, ale ušetří vám mnoho...

Věšák na kalhoty WENKO je dokonalý v systému ukládání oděvů. Nejen, že se na něj vejde až 12 kalhot, ale ušetří vám mnoho místa. Je výsuvný a umožní vám tak snadný přístup a přehled. Konce závěsných kolejnic jsou upravené tak, aby bránili sklouznutí oděvu. Odnímatelnou výsuvnou kolejničku jednoduše přišroubujete k polici a ramínko zasunete. Montážní materiál je součástí balení. Materiál: pochromovaný kov. Rozměry: 47 x 33 x 10 cm. Vyrobila německá společnost Wenko.Věšák na kalhotyPro 12 kalhotVýsuvná kolejnice s věšákyJednoduchá instalace do skříněRychlá montáž i demontážMontážní materiál součástí baleníPochromovaný kov Věšák na kalhoty WENKO značky Wenko.

Věšák na kalhoty WENKO – pro 12 kalhot, výsuvná kolejnice, jednoduchá instalace – . pochromovaný kov.

Unikátní a žádaný výrobek Věšák na kalhoty WENKO od dodavatele s dobrým jménem Wenko máte možnost sehnat právě teď v nabídce ve výhodné akci. Právě nyní za skvělou cenu 899 Kč.