Věšák na dveře WENKO

Věšák na dveře WENKO nabízí možnost využití nepoužívané části dveří. Stačí ho jednoduše zavěsit za horní okraj dveří... více informací »
Věšák na dveře WENKO
Značka: WENKO
359 Kč
Ověřit dostupnost
Věšák na dveře WENKO nabízí možnost využití nepoužívané části dveří. Stačí ho jednoduše zavěsit za horní okraj dveří...

Věšák na dveře WENKO nabízí možnost využití nepoužívané části dveří. Stačí ho jednoduše zavěsit za horní okraj dveří se standardní velikostí (2 cm) a rázem získáte 6 háčků pro oblečení, ručníky nebo župany. Svým elegantním a decentním provedením se hodí opravdu do každé místnosti. Montáž nevyžaduje žádné vrtání, šrouby, hřebíky ani lepení. I přes připevněný věšák se dveře bez potíží dají zavírat.Materiál: vysoce kvalitní kartáčovaná nerezová ocel. Rozměry: 5,5 x 39 x 11 cm. Hmotnost: 440 g.Věšák na dveřeJednoduchá instalaceBez vrtání a lepeníLišta se 6 háčkyPro standardní dveře (2 cm)Nezabírá žádné místoElegantní provedeníPevná konstrukceIdeální do každé místnostiVysoce kvalitní kartáčovaná ocel Věšák na dveře WENKO značky Wenko.

Věšák na dveře WENKO – snadné zavěšení, 6 háčků pro oblečení – . nerezová ocel.

Designový produkt Věšák na dveře WENKO od výrobce se zárukou kvality Wenko snadno pořídíte právě skutečně levně. Teď v akci 359 Kč.