Vakuový organizér WENKO

Vakuový organizér WENKO je ideální pro ukládání sezónního oblečení, lůžkovin apod. Stačí do vaku uložit potřebné věci a... více informací »
Vakuový organizér WENKO
Značka: WENKO
439 Kč
Ověřit dostupnost
Vakuový organizér WENKO je ideální pro ukládání sezónního oblečení, lůžkovin apod. Stačí do vaku uložit potřebné věci a...

Vakuový organizér WENKO je ideální pro ukládání sezónního oblečení, lůžkovin apod. Stačí do vaku uložit potřebné věci a pomocí vysavače z něj odsát vzduch. Uložené věci budou chráněné před prachem, vlhkostí i moly. Díky odsátému vzduchu se sníží objem uložených věcí až o 75 %.Materiál: polyethylen, polyamid, polypropylen. Rozměry: 50 x 180 x 90 cm. Vyrobila německá společnost Wenko.Vakuový organizérIdeální pro uložení sezónního oblečení nebo lůžkovinOchrana před prachem, vlhkostí a škůdciSnížení objemu uložených věcí až o 75 %Praktické využití v každé domácnostiSnadné používáníOdsátí vzduchu vysavačem  Vakuový organizér WENKO značky Wenko.

Vakuový organizér WENKO – k uložení sezónního oblečení, sníží objem až 75 %, ochrana před prachem, vlhkostí a škůdci – . polyethylen, polyamid, polypropylen.

Tento velmi žádaný produkt Vakuový organizér WENKO od výrobce Wenko lze sehnat aktuálně téměř zdarma! Za bezkonkureční cenu 439 Kč.