Univerzální nastavitelná police WENKO

Univerzální nastavitelná police WENKO dodá vaší kuchyni úložný prostor navíc. Police je velmi praktický prvek do kuchyňských... více informací »
Univerzální nastavitelná police WENKO
Značka: WENKO
849 Kč
Ověřit dostupnost
Univerzální nastavitelná police WENKO dodá vaší kuchyni úložný prostor navíc. Police je velmi praktický prvek do kuchyňských...

Univerzální nastavitelná police WENKO dodá vaší kuchyni úložný prostor navíc. Police je velmi praktický prvek do kuchyňských skříněk pod dřez. Uložíte na ni čistící a úklidové prostředky. Šířka police je variabilní a umožňuje individuální nastavení podle odtokových trubek. Robustní konstrukce je vyrobená z hliníku.Materiál: hliník, polypropylen. Rozměry: 28 x 44-82 x 39 cm. Hmotnost: 1079 g. Vyrobila německá společnost Wenko. Univerzální nastavitelná policeVariabilní nastavení do skříněk pod dřezRobustní hliníková konstrukceNastavitelná šířkaStabilní Univerzální nastavitelná police WENKO značky Wenko.

Univerzální nastavitelná police WENKO – nastavitelná šířka, robustní konstrukce – . hliník, plast.

Zajímavý produkt Univerzální nastavitelná police WENKO pocházející od značky Wenko naleznete v naší online nabídce extra výhodně! Ceny od 849 Kč.