Ultrasonický difuzér OMELIA

Aromaterapie je známá již stovky let, ale teprve na konci minulého století biologové učinili významné výzkumy, které pomohly... více informací »
Ultrasonický difuzér OMELIA
Značka: Innobiz
1 349 Kč
Ověřit dostupnost
Aromaterapie je známá již stovky let, ale teprve na konci minulého století biologové učinili významné výzkumy, které pomohly...

Aromaterapie je známá již stovky let, ale teprve na konci minulého století biologové učinili významné výzkumy, které pomohly pochopit působení éterických olejů na tělo a mysl. Přírodní éterické oleje díky svým vlastnostem podporují uvolnění mysli, relaxaci, navozují uklidňující atmosféru a dokážou účinně zklidnit úzkostné pocity. Ultrasonický difuzér OMELIA je mnohem šetrnější, než klasické aromalampy. Udržuje kvalitu esenciálních olejů a tím zachovává i jejich účinnost. Celkovou atmosféru doplňuje příjemné barevné podsvícení, které si můžete nastavit v různých režimech. Cyklické odpařování umožňuje nastavení podle vlastních potřeb. Difuzér je vhodný pro každodenní používání v místnostech do 60 m². Rozměry: 15,4 x 9 x 9 cm. Materiál: dřevo, mléčné sklo.Napájení: 100 – 240 V, 50 – 60 Hz. Hmotnost 435 g. Objem nádržky: 100 ml.Balení obsahuje: Omelia difuzér s dřevěným podstavcem a plastovou nádržkou, elektrický adaptér.Ultrasonický difuzér pro použití v interiéruElegantní a účinný doplněkPro použití esenciálních olejůZvlhčuje vzduchNastavení režimu difúze a podsvíceníPro každodenní používání v místnostech do 60 m²Napájení 100 – 240 V, 50 – 60 Hz   Ultrasonický difuzér OMELIA značky Innobiz.

Ultrasonický difuzér OMELIA – pro každodenní používání v místnostech do 60 m2 – . dřevo/sklo.

Kvalitní a velmi žádaný kousek Ultrasonický difuzér OMELIA od skvělé a známé značky Innobiz máte možnost získat teď pořád výhodně. Výhodně za 1 349 Kč.