Tom Martin Polarizační brýle Travel černá

Polarizační brýle Travel Chraňte své oči! Moderní polarizační brýle splňují všechny požadavky na ochranu očí před slunečním... více informací »
Tom Martin Polarizační brýle Travel černá
Značka: Tom Martin
249 Kč
Ověřit dostupnost
Polarizační brýle Travel Chraňte své oči! Moderní polarizační brýle splňují všechny požadavky na ochranu očí před slunečním...

Polarizační brýle Travel

Chraňte své oči! Moderní polarizační brýle splňují všechny požadavky na ochranu očí před slunečním zářením.
Polarizační brýle jsou určené pro ochranu očí před škodlivým UV zářením, ale lze je nosit i do mlhy, za deště nebo sněžení, pro jízdu za šera, kdy zlepší kvalitu vidění a zvýší kontrast.
Polarizační brýle propouštějí pro naše oči užitečné, vertikálně polarizované světlo, vidění přes polarizační brýle je pohodlné, kontrastní a bez nepříjemného oslnění. Polarizační brýle ulevují unaveným očím, filtr přináší vynikající vnímání barev.

HD vision
UV filtr 400

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg
Odstraňují
odlesky
UV
ochrana
Zlepšují
barvy
Zvyšují
kontrast
Ulevují
očím

Polarizační brýle Travel černá jsou velmi praktické např. na cestování, turistiku, cyklistiku, rybaření apod., lze je složit do pouzdra nebo kapsy.

Na polarizační brýle Travel poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.

Exkluzivní produkt Tom Martin Polarizační brýle Travel černá s osvědčenou značkou Tom Martin najdete na našich stránkách za výhodnou cenu! Aktuálně v akci za 249 Kč.