Textilní šatní skříň WENKO

Textilní šatní skříň WENKO pojme mnoho kusů oblečení. Skvělé využití nabízí pro ukládání sezónního oblečení.... více informací »
Textilní šatní skříň WENKO
Značka: WENKO
949 Kč
Ověřit dostupnost
Textilní šatní skříň WENKO pojme mnoho kusů oblečení. Skvělé využití nabízí pro ukládání sezónního oblečení....

Textilní šatní skříň WENKO pojme mnoho kusů oblečení. Skvělé využití nabízí pro ukládání sezónního oblečení. Uplatnění najde i pro dočasné skladování nejen doma, ale i v kanceláři, karavanu a na cestách. Využívá prostor chytrým způsobem, protože se do ní vejde mnoho věcí a přesto nezabírá mnoho místa. Robustní kovová konstrukce a čtyři nohy zajišťují perfektní stabilitu. Velmi praktické je zipové zavírání. Skříň je vyrobená z prodyšného materiálu a to uskladněnému oblečení prospívá.Materiál: 100% polypropylen. Rozměry: 150 x 75 x 50 cm. Nosnost: věšák na šaty max. 10 kg, dno cca 12 kg. Hmotnost: 3,2 kg. Vyrobila německá společnost Wenko.Textilní šatní skříňIdeální pro ukládání sezónního oblečeníDo domácnosti, kanceláře, do karavanu a na cestyStabilníChrání před prachemKovová konstrukceProdyšný materiálZipové zavíráníChytře využitý prostorLehká a kompaktní Textilní šatní skříň WENKO značky Wenko.

Textilní šatní skříň WENKO – nezabírá místo, pojme mnoho věcí, stabilní, lehká a kompaktní – . ocel, polypropylen.

Tento oblíbený výrobek Textilní šatní skříň WENKO od společnosti Wenko lze pořídit již dnes ve výhodné akci. Výhodně za cenu 949 Kč.