Teploměr na zavařování

Teploměr na zavařování usnadní každé zavařování. Jeho součástí je gumová zarážka pro upevnění do poklice a klip k... více informací »
Teploměr na zavařování
Značka: Orion
229 Kč
Ověřit dostupnost
Teploměr na zavařování usnadní každé zavařování. Jeho součástí je gumová zarážka pro upevnění do poklice a klip k...

Teploměr na zavařování usnadní každé zavařování. Jeho součástí je gumová zarážka pro upevnění do poklice a klip k připevnění na okraj hrnce. Je vybavený analogovým ciferníkem se stupnicí od 0 do 110 °C. Teploměr zobrazuje teplotu po 1 °C a jeho měření je přesné. Na ciferníku namalované druhy ovoce ukazují potřebnou teplotu k jejich zavaření. Pohyblivá červená šipka na okraji teploměru usnadňuje označování potřebné teploty. Teploměr není vhodný do trouby.Materiál: nerezová ocel, hliník, sklo, guma. Rozměry: délka 28 cm, průměr 7,5 cm. Hmotnost: 87,5 g. Teploměr na zavařováníGumová zarážka pro upevnění do pokliceKlip k připevnění na okraj hrnceAnalogový ciferníkStupnice 0 – 110 °CPřesné měřeníPohyblivá šipka k označení teploty Teploměr na zavařování značky Orion.

Teploměr na zavařování – usnadní zavařování, gumová zarážka a klip k připevnění, analogický ciferník, přesné měření šipka k označení teploty – Není vhodný do trouby. nerez, sklo, hliník, guma.

Velmi žádaný produkt Teploměr na zavařování od společnosti se zárukou kvality Orion jde koupit zde nyní za parádní cenu! V akci za cenu 229 Kč.