Teleskopický závěsný sušák WENKO

Teleskopický závěsný sušák WENKO je ideální k zavěšení na zeď, dveře nebo radiátor. Patentovaný design se hodí do každé... více informací »
Teleskopický závěsný sušák WENKO
Značka: WENKO
549 Kč
Ověřit dostupnost
Teleskopický závěsný sušák WENKO je ideální k zavěšení na zeď, dveře nebo radiátor. Patentovaný design se hodí do každé...

Teleskopický závěsný sušák WENKO je ideální k zavěšení na zeď, dveře nebo radiátor. Patentovaný design se hodí do každé místnosti. Délku si jednoduše nastavíte v rozmezí od 57 do 104 cm. Celková plocha k sušení činí 2 m. Díky široké rozteči prutů pověsíte snadno i silné ručníky. Montáž je velmi snadná a rychlá, za pomoci přiložených upevňovacích prvků.Materiál: vysoce kvalitní hliník, ABS. Rozměry: 13 x 110 x 11,5 cm. Hmotnost: 541 g. Vyrobila německá společnost Wenko. Teleskopický závěsný sušákK zavěšení na zeď, dveře, skříň, radiátorNastavitelná délka 57 – 104 cmPlocha k sušení 2 m100% odolný proti koroziPevná konstrukce v patentovaném designuEloxovaný hliníkový profilSnadná a rychlá montážMontážní upevňovací prvky součástí balení Teleskopický závěsný sušák WENKO značky Wenko.

Teleskopický závěsný sušák WENKO – k zavěšení na zeď nebo radiátor, nastavitelná délka, pevná konstrukce, odolný proti korozi – . hliník, plast.

Tento exkluzivní produkt Teleskopický závěsný sušák WENKO od známé kvalitní značky Wenko jde pořídit u nás právě za skvělou cenu. Aktuálně v akci od 549 Kč.