Teleskopická stěrka WENKO

Teleskopická stěrka WENKO je ideální pro čištění hladkých povrchů jako je dlažba, sprchové stěny, zrcadla, okna apod.... více informací »
Teleskopická stěrka WENKO
Značka: WENKO
649 Kč
Ověřit dostupnost
Teleskopická stěrka WENKO je ideální pro čištění hladkých povrchů jako je dlažba, sprchové stěny, zrcadla, okna apod....

Teleskopická stěrka WENKO je ideální pro čištění hladkých povrchů jako je dlažba, sprchové stěny, zrcadla, okna apod. Speciální guma pečlivě stáhne vodu a zabrání vzniku nevzhledných skvrn a vodního kamene. Díky teleskopické rukojeti nastavíte rozmezí v délce 37 – 59 cm.  Snadno dosáhnete i do výšek a to vše bez námahy.Materiál: nerezová ocel, guma. Rozměry: 3 x 26 x 59 cm. Hmotnost: 201 g. Vyrobila německá společnost Wenko. Teleskopická stěrkaPro čištění hladkých povrchůPečlivé stahování vodyBrání vzniku vodního kamene a vytváření skvrnNastavitelná délka rukojeti: 37 – 59 cm Teleskopická stěrka WENKO značky Wenko.

Teleskopická stěrka WENKO – nastavitelná délka rukojeti, teleskopická – . nerezová ocel.

Nový kus Teleskopická stěrka WENKO od společnosti se zárukou kvality Wenko jde nakoupit již dnes za zcela nejnižší cenu! V akci za cenu 649 Kč.