Teleskopická rohová police do sprchy WENKO

Teleskopická rohová police do sprchy WENKO se rychle a snadno nainstaluje tam, kam potřebujete. Je čtyřpatrová a pojme mnoho... více informací »
Teleskopická rohová police do sprchy WENKO
Značka: WENKO
1 690 Kč
Ověřit dostupnost
Teleskopická rohová police do sprchy WENKO se rychle a snadno nainstaluje tam, kam potřebujete. Je čtyřpatrová a pojme mnoho...

Teleskopická rohová police do sprchy WENKO se rychle a snadno nainstaluje tam, kam potřebujete. Je čtyřpatrová a pojme mnoho potřebných věcí. Pro její připevnění není nutné lepidlo, ani vrtání do zdi. Police pouze v jednoduchých krocích nainstalujete zaklínováním lišty mezi podlahu a strop. Výšku nastavíte podle potřeby v rozmezí od 65 do 275 cm. Rozměry: délka 31 cm, šířka 23 cm. Průměr teleskopické tyče: 2,2 cm. Materiál: vysoce kvalitní nerezová ocel. Vyrobila německá společnost Wenko.Teleskopická rohová policeDo sprchy nebo koupelny4 úrovně policSnadná instalace bez vrtání a lepeníJednoduchá demontážPřipevnění mezi podlahu a stropNastavitelná výška od 65 – 275 cmKvalitní nerezová konstrukce Teleskopická rohová police do sprchy WENKO značky Wenko.

Teleskopická rohová police do sprchy WENKO – 4 patra, instalace bez lepení a vrtání, rychlá demontáž, teleskopické provedení – . nerezová ocel.

Hodně povedený kousek Teleskopická rohová police do sprchy WENKO od výrobce se zárukou kvality Wenko je k dispozici na našich stránkách teď právě ve slevě. Právě teď jen za 1 690 Kč.