Svítilna oboustranná USB

Svítilna oboustranná USB značky EXTOL je univerzální svítící pomocník nejen pro cestování, ale také jako zdroj světla při... více informací »
Svítilna oboustranná USB
Značka: Extol
899 Kč
Ověřit dostupnost
Svítilna oboustranná USB značky EXTOL je univerzální svítící pomocník nejen pro cestování, ale také jako zdroj světla při...

Svítilna oboustranná USB značky EXTOL je univerzální svítící pomocník nejen pro cestování, ale také jako zdroj světla při práci, opravách, rybaření nebo na zahradě. Malé rozměry, skvělá mechanická odolnost a odolnost proti dešti předurčuje svítilnu jako dokonalou součást výbavy auta. Svítilna je oboustranná: 500 lm LED dioda pro svícení do dálky a 500 lm COB dioda pro osvit širokého okolí. Při používání svítí vždy jedna dioda. Svítilnu můžete používat jako přenosný zdroj světla se stojánkem bez napájecího kabelu a bez nutnosti k připojení do zdroje el. proudu, protože akumulátor je předem nabitý. Svítilna je velmi flexibilní a disponuje několika způsoby upevnění: háček, magnet,1/4 “ závit pro stativ. Umožňuje tak například osvítit celou místnost, pokud svítilnu přichytíte magnetem na kovový rám dveří. Snadno ji nabijete přiloženým USB micro kabelem prostřednictvím běžné nabíječky, 12V auto USB nabíječky, počítače, powerbanky apod.Svítilna oboustranná USBUniverzální pomocník do domácnosti, dílny, na opravy, cesty nebo kempováníMalé rozměry a skvělá mechanická odolnostKrytí IPX4 – proti stříkající voděOboustranné světlo: LED pro svícení do dálky a COB dioda pro osvit okolíPřenosnáFlexibilní využití připevnění: háček, magnet, 1/4“ závit pro stativNabíjení USB micro kabelem (součástí balení) Svítilna oboustranná USB značky Extol.

Svítilna oboustranná USB – všestranné využití, malé rozměry, mechanická odolnost, odolnost proti dešti, LED pro svícení do dálky a pro osvit širokého okolí, dobíjecí, flexibilní způsobu upevnění, – . .

Nový výrobek Svítilna oboustranná USB od značky s tradicí a dobrou pověstí Extol pohodlně dostanete na našich stránkách teď za super cenu. Momentálně v akci za 899 Kč.