Sušák na prádlo WENKO

Sušák na prádlo WENKO je ideální k sušení nad vanou. Je vyrobený z nerezové oceli a díky tvaru je velmi stabilní. Snadno ho... více informací »
Sušák na prádlo WENKO
Značka: WENKO
1 389 Kč
Ověřit dostupnost
Sušák na prádlo WENKO je ideální k sušení nad vanou. Je vyrobený z nerezové oceli a díky tvaru je velmi stabilní. Snadno ho...

Sušák na prádlo WENKO je ideální k sušení nad vanou. Je vyrobený z nerezové oceli a díky tvaru je velmi stabilní. Snadno ho složíte naplocho a díky tomu nezabírá téměř žádné místo. Celková délka k sušení je až 10 m.  Sušící části jsou flexibilní a snadno je nastavíte podle svých potřeb.Materiál: vysoce kvalitní nerezová ocel. Rozměry: 2,5 x 65 x 150 cm. Hmotnost: 1,9 kg. Vyrobila německá společnost Wenko.Sušák na prádloVhodný pro sušení nad vanouVariabilní rozloženíFlexibilní sušící částiPloché složeníÚspornýCelková délka k sušení 10 mStabilní plastové nožičky Sušák na prádlo WENKO značky Wenko.

Sušák na prádlo WENKO – k sušení nad vanou, stabilní, úsporné složení – . nerezová ocel, polypropylen.

Kvalitní a oblíbený výrobek Sušák na prádlo WENKO originál od značky Wenko jednoduše získáte zde nyní až neuvěřitelně levně. Levně za cenu 1 389 Kč.