Summary Tříbarevné LED tričko, Warning Party People, velikost L

Kultovní LED tričko se zářivým LED světelným efektem, který z vászaručeně udělá středobod každé párty. Zejména v klubech,... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Summary
609 Kč
Ověřit dostupnost
Kultovní LED tričko se zářivým LED světelným efektem, který z vászaručeně udělá středobod každé párty. Zejména v klubech,...

Kultovní LED tričko se zářivým LED světelným efektem, který z vászaručeně udělá středobod každé párty. Zejména v klubech, které jsou vždypoměrně tmavé, perfektně vynikne LED osvětlení trička a stane se tak úplnýmHighlightem večera. Zaručeně se na vás budou dívat užaslé obličeje ostatníchtanečníků.Prostřednictvím jednoduše ovladatelného ovladače lze LED osvětlení rychleovládat. LED panel je napojen přes kablík na úspornou baterii a ve spolupráci scitlivým mikrofonem seLED osvětlenímění podle vnější hlasitosti zvuku. LED světlo si můžete prostřednictvímskrytého ovladače kdykoliv vypnout a zapnout.Citlivost mikrofonu lze mimoto prostřednictvím otočného regulátoru rychlenastavit a přizpůsobit vnější hlasitosti zvuku.Na tričku je našitý vnitřní kapsa kontrolního ovladače, do kterého se tentovkládá a tím pádem je navenek neviditelný.LED světelný efekt si můžete jednoduše vyměnit za jiný motiv z naší nabídkytak, abyste na každé párty či akci měli jiný vzor. Díky možnosti sejmutí LEDefektu se samotné tričko dá bez problémů prát a čistit.

Kvalitní produkt Summary Tříbarevné LED tričko, Warning Party People, velikost L originál od výrobce Summary jednoduše získáte aktuálně na našich stránkách extra výhodně. Právě nyní za 609 Kč.