Struhadlo

Struhadlo by nemělo chybět v žádné kuchyni. Je to nenahraditelný pomocník. Vyrobený z kvalitního a odolného akrylu, s... více informací »
Struhadlo
Značka: Astoreo
129 Kč
Ověřit dostupnost
Struhadlo by nemělo chybět v žádné kuchyni. Je to nenahraditelný pomocník. Vyrobený z kvalitního a odolného akrylu, s...

Struhadlo by nemělo chybět v žádné kuchyni. Je to nenahraditelný pomocník. Vyrobený z kvalitního a odolného akrylu, s antibakteriální úpravou povrchu vám poslouží stejně jako jeho kovový kolega. Díky materiálu je odolný proti oděru a jen tak se nerozbije. Vyjímatelné dno zaručí, že nastrouhaná hmota zůstane uvnitř tak dlouho, dokud ji nevysypete. Už nemusíte mít obavy, že se z ovoce nebo zeleniny vytratí cenné vitamíny, jako tomu bývá při styku s kovovým struhadlem.Materiál odolný proti oděruAntibakteriální a zdravotně nezávadný materiálNepřejímá pachy ani barviva z potravinSnadná údržbaVhodné do myčky Struhadlo značky Astoreo.

Struhadlo – antibakteriální akryl, materiál odolný proti oděru – . plast.

Tento oblíbený výrobek Struhadlo od skvělé značky Astoreo můžete sehnat v naší nabídce za výprodejovou cenu. Nyní pořídíte za 129 Kč.