Stojan se zásuvkami WENKO

Stojan se zásuvkami WENKO je univerzální kousek úložného prostoru navíc. Hodí se všude v domácnosti a uplatnění rozhodně najde... více informací »
Stojan se zásuvkami WENKO
Značka: WENKO
1 269 Kč
Ověřit dostupnost
Stojan se zásuvkami WENKO je univerzální kousek úložného prostoru navíc. Hodí se všude v domácnosti a uplatnění rozhodně najde...

Stojan se zásuvkami WENKO je univerzální kousek úložného prostoru navíc. Hodí se všude v domácnosti a uplatnění rozhodně najde i v kanceláři. Zabírá minimum místa a pojme mnoho věcí. Postavíte-li ho do kuchyně, koupelny, dětského pokoje, kanceláře nebo dílny, vždy splní svůj praktický úkol a navíc bude skvěle vypadat. Instalace probíhá pomocí montážních adaptérů, které jsou součástí balení. Stojan můžete také přivrtat pomocí šroubů do kuchyňské skříňky (montážní materiál není součástí balení). Materiál: kvalitní lakovaný kov. Celkové rozměry: délka 18,5 cm, výška 33,5 cm, šířka 35 cm. Rozměry jednotlivých zásuvek: 33,5 x 9 x 16 cm. Hmotnost: 1,77 kg. Údržba: otírejte vlhkým hadříkem. Vyrobila německá společnost Wenko.Stojan s výsuvnými zásuvkamiDo domácnosti, kanceláře i dílnyPojme mnoho věcíZabere minimum místaKvalitní lakovaný kovInstalace pomocí přiložených přísavek nebo přivrtáním na plochuMontážní materiál není součástí dodávky Stojan se zásuvkami WENKO značky Wenko.

Stojan se zásuvkami WENKO – zásuvky, pojme mnoho věcí, zabere minimum místa, kvalitní lakovaný kov – . kov.

Velmi žádaný výrobek Stojan se zásuvkami WENKO od značky s dobrým jménem Wenko je dostupný tady a teď výhodně. Nyní pořídíte za super cenu 1 269 Kč.