Sprchový nástavec na kohoutek WENKO

Sprchový nástavec na kohoutek WENKO je skvělá příruční sprcha k umyvadlu. Jak snadné a praktické je umýt si vlasy přímo v... více informací »
Sprchový nástavec na kohoutek WENKO
Značka: WENKO
549 Kč
Ověřit dostupnost
Sprchový nástavec na kohoutek WENKO je skvělá příruční sprcha k umyvadlu. Jak snadné a praktické je umýt si vlasy přímo v...

Sprchový nástavec na kohoutek WENKO je skvělá příruční sprcha k umyvadlu. Jak snadné a praktické je umýt si vlasy přímo v umyvadle. Sprchová náhlavní souprava se hodí pro většinu typů vodovodních baterií. Je vybavena adaptérem pro vnitřní (M24) a vnější (M22) závity a posuvná funkce Easy-Clip umožňuje rychlou montáž i demontáž. Silikonová úprava sprchové hlavice zabraňuje usazování vodního kamene.Materiál: nerezová ocel, silikon, ABS. Průměr otvoru: 4,3 cm. Velikost: S. Délka hadice: 150 cm. Celkové rozměry: 6,5 x 170 x 3,5 cm. Hmotnost: 278 g. Vyrobila německá společnost Wenko. Sprchový nástavec na kohoutekPro většinu typů vodovodních bateriíPohodlná a praktická příruční sprchaSkvělá domů i na cestyAdaptéry pro vnější (M22) i vnitřní (M24) závityPosuvná funkce Easy Clip – snadná montáž i demontážSilikonová úprava sprchové hlavice (proti vodnímu kameni)Průměr otvoru 4,3 cmDélka hadice 150 cm Sprchový nástavec na kohoutek WENKO značky Wenko.

Sprchový nástavec na kohoutek WENKO – vhodná pro většinu typů baterií, posuvná funkce Easy-Clip, úprava proti usazování vodního kamene – . nerezová ocel, Acrylonitrile-Butadiene-Styrene (ABS).

Často hledaný produkt Sprchový nástavec na kohoutek WENKO od přední společnosti Wenko je k sehnání zrovna dneska skutečně levně! Produkt nakoupíte teď u nás za 549 Kč.