Sprcha k umyvadlu s dvojitým držákem WENKO

Sprcha k umyvadlu s dvojitým držákem WENKO představuje jednoduché řešení pro mytí vlasů apod. Už se nemusíte naklánět nad... více informací »
Sprcha k umyvadlu s dvojitým držákem WENKO
Značka: WENKO
699 Kč
Ověřit dostupnost
Sprcha k umyvadlu s dvojitým držákem WENKO představuje jednoduché řešení pro mytí vlasů apod. Už se nemusíte naklánět nad...

Sprcha k umyvadlu s dvojitým držákem WENKO představuje jednoduché řešení pro mytí vlasů apod. Už se nemusíte naklánět nad vanou. Sprchu snadno připevníte přiloženým univerzálním adaptérem na jakoukoliv běžnou umyvadlovou armaturu. Montáž i demontáž provede velmi rychle a jednoduše pomocí inovativního uzávěru Easy-Clip. Sprchová hlavice má štíhlý, elegantní a praktický design. Je vybavená nástavcem s úpravou proti usazování vodního kamene. Sprchová hadice v délce 150 cm je flexibilní a odolná proti zlomení. Součástí balení je 3M lepicí podložka a dvojitý háček, který sprchu bezpečně udrží i na stěně.Materiál: nerezová ocel, plast. Rozměry: 2,7 x 170 x 2,7 cm, hlavice 20 cm, hadice 150 cm. Vyrobila německá společnost Wenko. Sprcha k umyvadlu s dvojitým držákemSnadné připevnění univerzálním adaptéremPro běžné umyvadlové armaturyRychlá montáž i demontáž univerzálním adaptéremŠtíhlý a elegantní designPovrchová úprava proti vodnímu kameniFlexibilní 1,5 m hadiceDvojitý držák s lepící podložkou 3M Sprcha k umyvadlu s dvojitým držákem WENKO značky Wenko.

Sprcha k umyvadlu s dvojitým držákem WENKO – snadné připevnění, pro běžné typy armatur, flexibilní hadice, dvojitý držák – . nerezová ocel, plast.

Oblíbený a akční výrobek Sprcha k umyvadlu s dvojitým držákem WENKO od našeho předního výrobce Wenko lze pořídit teď za výhodné peníze. Akční cena již od 699 Kč.