Spielehelden Wie viele…? Párty karetní hra 100+ vzrušujících výzev

Přijměte výzvu! S Spielehelden Wie viele...? párty hra Konečně můžete zjistit, kdo je ve vaší skupině šampionem. V této... více informací »
Spielehelden Wie viele...? Párty karetní hra 100+ vzrušujících výzev
Značka: Spielehelden
599 Kč
Ověřit dostupnost
Přijměte výzvu! S Spielehelden Wie viele...? párty hra Konečně můžete zjistit, kdo je ve vaší skupině šampionem. V této...

Přijměte výzvu! S Spielehelden Wie viele…? párty hra Konečně můžete zjistit, kdo je ve vaší skupině šampionem. V této karetní hře je pod jednou obálkou shromážděno více než 100 zábavných úkolů, které jsou pro vás výzvou po fyzické i psychické stránce. Pravidla jsou jednoduchá: vytáhněte si kartu, přečtěte si úkol, každý uhodne výsledek a pak se odhalí! Ale pozor: pokud se podceňujete nebo přeceňujete, prohráváte. S těmito úkoly bude vaše příští párty zaručeně skvělá. Kolik kliků zvládnete? Jak dlouho dokážete zadržet dech? Zjistěte to a nemějte slitování! So Spielehelden Wie viele…? s hrou plnou výzev všechny nezodpovězené otázky v okruhu vašich přátel nebo rodiny budou konečně objasněny.

Unikátní a oblíbený produkt Spielehelden Wie viele...? Párty karetní hra 100+ vzrušujících výzev od dodavatele zboží Spielehelden dostanete u nás nyní opravdu výhodně. Akční cena již od 599 Kč.