Spielehelden Trinke wenn… Rote Edition Hra na pití 100+ otázek Počet hráčů: 2+ Věk: od 18 let

Bottoms up, it's Party Time! Na příštím večírku to roztočte s Spielehelden Trinke wenn... Rote Edition Hra na pití. Více než... více informací »
Spielehelden Trinke wenn... Rote Edition Hra na pití 100+ otázek Počet hráčů: 2+ Věk: od 18 let
Značka: Spielehelden
599 Kč
Ověřit dostupnost
Bottoms up, it's Party Time! Na příštím večírku to roztočte s Spielehelden Trinke wenn... Rote Edition Hra na pití. Více než...

Bottoms up, it’s Party Time! Na příštím večírku to roztočte s Spielehelden Trinke wenn… Rote Edition Hra na pití. Více než 100 zábavných karet s otázkami odhalí nejzábavnější a nejšpinavější tajemství vaší skupiny přátel. Pravidla jsou velmi jednoduchá: vytáhněte kartu, přečtěte otázku a všichni, kteří tak již učinili, pijí. Žádné oko zde zaručeně nezůstane suché a rozhodně jen málokteré hrdlo. Neuvěřitelná zábava na každou párty, která rozesměje i ty nejtišší. A červené uši jsou zde zaručeny, protože Red Edition je bez zábran! Ale pozor: Kdo při hraní Spielehelden Trinke wenn…. Rote Edition hry na pití podvádí, zůstává střízlivý.

Hodně prodávaný výrobek Spielehelden Trinke wenn... Rote Edition Hra na pití 100+ otázek Počet hráčů: 2+ Věk: od 18 let od dodavatele s dlouholetou historií Spielehelden získáte právě teď v naší nabídce se slevou. Nyní lze objednat jen za 599 Kč.