Spielehelden Sag mal pro páry Poznávací hra 100+ otázek Počet hráčů: 2 Věk: Dospělí

Pravda nebo odvaha – pouze bez odvahy, to je Spielehelden Sag mal... pro páry Hra s otázkami. Díky více než 100 originálním... více informací »
Spielehelden Sag mal pro páry Poznávací hra 100+ otázek Počet hráčů:  2 Věk: Dospělí
Značka: Spielehelden
599 Kč
Ověřit dostupnost
Pravda nebo odvaha – pouze bez odvahy, to je Spielehelden Sag mal... pro páry Hra s otázkami. Díky více než 100 originálním...

Pravda nebo odvaha – pouze bez odvahy, to je Spielehelden Sag mal… pro páry Hra s otázkami. Díky více než 100 originálním kartám s otázkami se lépe poznáte a odhalíte stránky svého partnera, které jste dosud neznali. Pravidla jsou velmi jednoduchá: vytáhněte si kartu, položte otázku a nechte se překvapit odpovědí. Nikdy nebylo snazší dozvědět se o sobě více, navázat zajímavou konverzaci nebo prostě strávit zábavný večer ve dvou. Vneste do svého vztahu závan čerstvého vzduchu a naučte se komunikovat hravou formou – nejenže to posílí váš vztah a sblíží vás to, ale je to také skvělá zábava. Díky mnoha různým dotazům, má Spielehelden Sag mal… pro páry seznamovací hra vysoká hodnota znovuhratelnosti a je ideální pro všechny páry, které se chtějí konečně dozvědět více o sobě navzájem.

Designový produkt Spielehelden Sag mal pro páry Poznávací hra 100+ otázek Počet hráčů: 2 Věk: Dospělí od značky s dlouholetou tradicí Spielehelden máte možnost koupit na našich stránkách teď za super peníze. Za bezkonkureční cenu 599 Kč.