Spielehelden Sag mal… Opa – Junior Edition poznávací hra 100+ otázek Hráči: 2+ Věk: od 8 let

Co jste vždycky chtěli vědět o svém dědečkovi nebo váš děda o vás, to se s Spielehelden Sag mal...Opa hrou s otázkami dozvíte.... více informací »
Spielehelden  Sag mal... Opa – Junior Edition poznávací hra 100+ otázek Hráči:  2+ Věk: od 8 let
Značka: Spielehelden
499 Kč
Ověřit dostupnost
Co jste vždycky chtěli vědět o svém dědečkovi nebo váš děda o vás, to se s Spielehelden Sag mal...Opa hrou s otázkami dozvíte....

Co jste vždycky chtěli vědět o svém dědečkovi nebo váš děda o vás, to se s Spielehelden Sag mal…Opa hrou s otázkami dozvíte. S více než 100 originálními kartami s otázkami se pobavíte a strávíte spolu zajímavé chvíle. Pravidla jsou velmi jednoduchá: vytáhněte si kartu, položte otázku a nechte se překvapit odpovědí. Nikdy nebylo snazší podpořit komunikaci mezi dětmi a prarodiči, zahájit zajímavé rozhovory nebo jednoduše strávit zábavný večer s rodinou. Vneste do svého vztahu závan čerstvého vzduchu a naučte se komunikovat hravou formou – nejenže to posílí váš vztah a sblíží vás to, ale je to také skvělá zábava. S mnoha různými otázkami, má Spielehelden Sag mal…Opa karetní hra vysokou hodnotu opakování. Díky speciálním otázkám dětí na prarodiče a naopak prarodičů k dítěti je neuvěřitelně všestranná – a lze ji snadno kombinovat s dalšími sadami karet z edice Sag mal… Edice Junior.

Levný výrobek Spielehelden Sag mal... Opa – Junior Edition poznávací hra 100+ otázek Hráči: 2+ Věk: od 8 let od dodavatele zboží Spielehelden lze pořídit zrovna dneska za výhodné peníze. Zrovna teď v akci za 499 Kč.