Spielehelden Oudoor Dates karetní hra pro páry 55 nápadů milostné rande svatební dar

Aby plameny lásky nikdy neuhasly: S karetní hrou Outdoor Dates od Spielehelden vnesete do svého vztahu nebo manželství vždy nový... více informací »
Spielehelden  Oudoor Dates karetní hra pro páry 55 nápadů milostné rande  svatební dar
Značka: Spielehelden
499 Kč
Ověřit dostupnost
Aby plameny lásky nikdy neuhasly: S karetní hrou Outdoor Dates od Spielehelden vnesete do svého vztahu nebo manželství vždy nový...

Aby plameny lásky nikdy neuhasly: S karetní hrou Outdoor Dates od Spielehelden vnesete do svého vztahu nebo manželství vždy nový impuls. Společně se svou drahou polovičkou se vydáte na čerstvý vzduch a za dobrodružstvím. Společně můžete zažít nezapomenutelné chvíle s touto speciální partnerskou hrou, která z vás udělá nerozlučný tým snů. Vzrušující společné zážitky posílí váš vztah a můžete se ještě lépe poznat. Hra obsahuje 55 krásně navržených karet, z nichž každá obsahuje nápad na neobvyklé rande. Co takhle romantická dobrodružná procházka při západu slunce? Nechte se překvapit mnoha návrhy na nevšední zážitky ve dvojici. Čas pro dva: Skvělým nápadem je začlenit do každodenního života karetní hru Outdoor Dates od Spielehelden. Vytvořte si intimní rituál, například tak, že si jednou za měsíc vytáhnete kartu. Najděte si na sebe čas, bavte se a společně se rozvíjejte, zatímco budete zažívat jednen krásný žážitek za druhým. Láskyplně a hravě utužte svůj vztah: S karetní hrou Spielehelden Outdoor Dates můžete prožívat jedno jaro za druhým.

Nejprodávanější produkt Spielehelden Oudoor Dates karetní hra pro páry 55 nápadů milostné rande svatební dar od skvělého a známého výrobce Spielehelden jde pořídit momentálně na webu za extra cenu! Teď za akční cenu 499 Kč.