Spielehelden Odznaky Bräutigam Peace pro rozlučku se svobodou 12 odznaků 5,6 cm extra velký dárek pro rozlučku se svobodou

Před velkým svatebním dnem přichází řada na rozloučení se svobodou. Ať už se jedná o krátký výlet do Reeperbahn, sportovní... více informací »
Spielehelden Odznaky  Bräutigam Peace pro rozlučku se svobodou 12 odznaků 5
Značka: Spielehelden
599 Kč
Ověřit dostupnost
Před velkým svatebním dnem přichází řada na rozloučení se svobodou. Ať už se jedná o krátký výlet do Reeperbahn, sportovní...

Před velkým svatebním dnem přichází řada na rozloučení se svobodou. Ať už se jedná o krátký výlet do Reeperbahn, sportovní víkend s klukama nebo prostě jen divokou párty noc – s odznaky z Spielehelden bude tato jedinečná akce nezapomenutelná. V této sadě je celkem 12 odznáčků na rozlučku se svobodou: jeden odznáček jen pro budoucího ženicha s nápisem „Bräutigam“. Zbývajících 11 odznaků jsou s potiskem „Team Bräutigam“ Kvalita odznaků je také působivá a odznak je velmi pevný – rozhodně se neztratí ani na divoké párty! Krásné odznaky jsou větší než běžné odznaky , a proto jsou snadno rozpoznatelné. Stačí je připnout na oblečení nebo tašku a jako skupina budete nepřehlédnutelní! Podporuje pocit sounáležitosti v tento výjimečný den a má tu výhodu, že se z pestré skupiny chlapů se rychle stane nerozlučná parta, i když se vaši kamarádi předtím neznali. Extra velké odznaky Bräutigam Peace od Spielehelden jsou perfektním doplňkem na pánskou rozlučku se svobodou – probudí týmového ducha a zároveň jsou roztomilým suvenýrem.

Kvalitní a oblíbený výrobek Spielehelden Odznaky Bräutigam Peace pro rozlučku se svobodou 12 odznaků 5,6 cm extra velký dárek pro rozlučku se svobodou značky Spielehelden jednoduše můžete sehnat momentálně na webu za příznivou cenu! Nyní pořídíte jen za 599 Kč.