Spielehelden Lov na autogram 10 otázek o vlastnostech 50 ks. DIN A5 hravý zážitek

Zábavná svatební hra D Celebrities od Spielehelden promění vaši svatbu ve svatbu celebrit. Hrací karty sblíží vaše hosty a... více informací »
Spielehelden Lov na autogram 10 otázek o vlastnostech 50 ks. DIN A5 hravý   zážitek
Značka: Spielehelden
399 Kč
Ověřit dostupnost
Zábavná svatební hra D Celebrities od Spielehelden promění vaši svatbu ve svatbu celebrit. Hrací karty sblíží vaše hosty a...

Zábavná svatební hra D Celebrities od Spielehelden promění vaši svatbu ve svatbu celebrit. Hrací karty sblíží vaše hosty a zajistí, že se svatebčané zapojí do živé konverzace. Hra na poznávání se D Celebrity přináší na večírek zábavu a pohyb velmi snadným způsobem, protože každý host se může jednoduše zapojit se svou kartou a perem. Na zadní straně je uvedeno 10vlastností. Nyní je úkolem vyhledat a najít lidi přesně s těmito vlastnostmi. Kdo je znalec vína, kdo hraje na hudební nástroj nebo kdo je levák? Jdeme na to! Jakmile najdete tu správnou osobu, požádejte ji o autogram. Vítězem se stává ten, kdo jako první nasbírá 10 autogramů. Svatební hru si můžete ještě více zapamatovat díky slavnostnímu předávání cen. Zábavná svatební hra D Celebrity od Spielehelden dodá zábavu každé vysněné svatbě a komunikačně sblíží svatební hosty. Je docela možné, že se najde i další svatební pár….

Tento unikátní produkt Spielehelden Lov na autogram 10 otázek o vlastnostech 50 ks. DIN A5 hravý zážitek od společnosti s dlouholetou tradicí Spielehelden jde nakoupit aktuálně na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní za akční cenu 399 Kč.