Spielehelden Karetní hra pro páry 100 vzrušujících otázek

Nic vás nesblíží víc než společný srdečný smích: Zvědavé otázky z hry pro páry Fragen für Paare... zum Lächeln má velký... více informací »
Spielehelden Karetní hra pro páry 100 vzrušujících otázek
Značka: Spielehelden
499 Kč
Ověřit dostupnost
Nic vás nesblíží víc než společný srdečný smích: Zvědavé otázky z hry pro páry Fragen für Paare... zum Lächeln má velký...

Nic vás nesblíží víc než společný srdečný smích: Zvědavé otázky z hry pro páry Fragen für Paare… zum Lächeln má velký potenciál vykreslit na vašich tvářích vrásky od smíchu. Otázky jsou drzé, nekonvenční, neobvyklé. Hravou a povzbudivou formou může vyjít najevo jedno nebo dvě tajemství, která byste se o sobě jinak nikdy nedozvěděli. Od triviálních otázek, jako například jaký výrobek je nejzbytečnější, jaké zaklínadlo byste se chtěli naučit, až po otázky týkající se vztahů – to vše zde najdete. Přináší spoustu zábavy a také trochu informací o druhém, což má pro váš vztah cenu zlata. Karetní hra podporuje vtipné rozhovory a hluboké argumenty. Smějte se spolu a společně se rozvíjejte – prostřednictvím hravé práce na vztazích s lehkostí. Čas pro dva: Skvělým nápadem je začlenit do každodenního života karetní hru Fragen für Paare od Spielehelden. Vytvořte si intimní rituál, například tak, že si každý večer vytáhnete jednu nebo i víc karet. Najděte si na sebe čas, bavte se a vnímejte nové spojení, které mezi vámi roste! Láskyplně posilujte vztah s hravou lehkostí: Spielehelden Fragen für Paare… zum Lächeln karetní hra přinese vaší lásce spoustu srdečného smíchu.

Ve slevě produkt Spielehelden Karetní hra pro páry 100 vzrušujících otázek od kvalitní značky Spielehelden máte možnost dostat právě zde za skvělou cenu! Ve skvělé akci za 499 Kč.