Spielehelden Indoor Dates karetní hra pro páry 55 nápadů milostné rande svatební dar

Aby plameny lásky nikdy neuhasly: S karetní hrou Indoor Dates od Spielehelden vnesete do svého vztahu nebo manželství vždy nový... více informací »
Spielehelden  Indoor Dates karetní hra pro páry 55 nápadů milostné rande  svatební dar
Značka: Spielehelden
499 Kč
Ověřit dostupnost
Aby plameny lásky nikdy neuhasly: S karetní hrou Indoor Dates od Spielehelden vnesete do svého vztahu nebo manželství vždy nový...

Aby plameny lásky nikdy neuhasly: S karetní hrou Indoor Dates od Spielehelden vnesete do svého vztahu nebo manželství vždy nový impuls. Společně můžete zažít nezapomenutelné chvíle s touto speciální partnerskou hrou, která z vás udělá nerozlučný tým snů. Vzrušující společné zážitky posílí váš vztah a můžete se ještě lépe poznat. Hra obsahuje 55 krásně navržených karet, z nichž každá obsahuje nápad na neobvyklé rande. Společné nakupování, sbírání nápadů do budoucna nebo velký filmový večer – nechte se překvapit mnoha návrhy na nevšední zážitky pro páry. Čas pro dva: Skvělým nápadem je začlenit do každodenního života karetní hru Indoor Dates od Spielehelden. Vytvořte si intimní rituál, například tak, že si jednou za měsíc vytáhnete kartu. Najděte si na sebe čas, bavte se a společně se rozvíjejte, zatímco budete zažívat jednen krásný žážitek za druhým. Upevněte svůj vztah láskou a hravostí: s karetní hrou Spielehelden Indoor Dates pronikne do vašeho každodenního života s partnerem vždy svěží vánek lásky.

Velmi oblíbený kousek Spielehelden Indoor Dates karetní hra pro páry 55 nápadů milostné rande svatební dar značky Spielehelden máte možnost získat právě teď v naší nabídce za extra cenu. Akční ceny již od 499 Kč.