Spielehelden Hochzeitsfotos XXL svatební hra Fotografické úlohy karet

Vnese do oslavy živou atmosféru a zachytí jedinečné okamžiky a všechny detaily svatby – navždy! Neobvyklá, romantická... více informací »
Spielehelden Hochzeitsfotos XXL svatební hra Fotografické úlohy  karet
Značka: Spielehelden
599 Kč
Ověřit dostupnost
Vnese do oslavy živou atmosféru a zachytí jedinečné okamžiky a všechny detaily svatby – navždy! Neobvyklá, romantická...

Vnese do oslavy živou atmosféru a zachytí jedinečné okamžiky a všechny detaily svatby – navždy! Neobvyklá, romantická svatební hra Hochzeitsfotos XXL od Spielehelden je ideálním svatebním darem. Myšlenka je jednoduchá, radost bude navždy zaznamenána a budou pořízeny jedinečné fotografie. Každý host obdrží krásně navrženou hrací kartu s fotografickým úkolem, který musí během slavnostních hodin splnit. Od malé neteře po prababičku, od nevěstiných bot po výzdobu dortu – vše je zde vyfotografováno a na žádný detail se nezapomíná. A každý se může zábavným způsobem zvěčnit ve svatebním albu. Krásné okamžiky se uchovávají na věky a svatebčané se hravě seznámí a stmelí. Nejen krásné vzpomínky na nejdůležitější den ve vašem životě, ale také spousta společné zábavy: to zaručuje pestrá svatební hra Hochzeitsfotos XXL od Spielehelden!

Hodně oblíbený kousek Spielehelden Hochzeitsfotos XXL svatební hra Fotografické úlohy karet od předního výrobce Spielehelden je k sehnání právě teď za příznivou cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 599 Kč.