Spielehelden Fragen für Paare… Vergangenheit Karetní hra pro páry 100 napínavých otázek

Naslouchání je klíčem k vzájemnému porozumění, porozumění klíčem k vzájemné důvěře: Prostřednictvím hlubokých,... více informací »
Spielehelden Fragen für Paare... Vergangenheit Karetní hra pro páry 100 napínavých otázek
Značka: Spielehelden
499 Kč
Ověřit dostupnost
Naslouchání je klíčem k vzájemnému porozumění, porozumění klíčem k vzájemné důvěře: Prostřednictvím hlubokých,...

Naslouchání je klíčem k vzájemnému porozumění, porozumění klíčem k vzájemné důvěře: Prostřednictvím hlubokých, intimních, ale i zábavných otázek hra pro páry Fragen für Paare…, které se chtějí o sobě dozvědět více, proniknout k jádru malých pravd. Váš vztah se hravou formou upevňuje a vy se o sobě navzájem dozvídáte nové věci. Ale právě tyto drobné anekdoty nebo pravdy jsou vzrušující, spojují vás jako Bonny a Clyde. Můžete začít hluboké diskuse, které výrazně posílí vaši vzájemnou blízkost. První taneční partner, nejtěžší nebo dokonce největší úspěch v učení, nejlepší narozeninová oslava a mnoho dalšího – karetní hra umožňuje o tom snadno mluvit: ptát se, odpovídat, nechat se překvapit. Čas pro dva: Úžasným nápadem je začlenění Fragen für Paare… Vergangentheit karetní hra by Spielehelden do vašeho každodenního života. Vytvořte si intimní rituál, například tak, že si každý večer vytáhnete jednu nebo i víc karet. Najděte si na sebe čas, bavte se a vnímejte nové spojení, které mezi vámi roste! Láskyplně posilujte vztah: Spielehelden Fragen für Paare.. Vergangenheit karetní hra vytváří silnou blízkost prostřednictvím hravé výměny zážitků.

Levný produkt Spielehelden Fragen für Paare... Vergangenheit Karetní hra pro páry 100 napínavých otázek od značky Spielehelden máte možnost dostat zrovna dnes za super cenu. Nabídka již od 499 Kč.