Spielehelden Fragen für Paare… Gegenwart Karetní hra pro páry 100 vzrušujících otázek

Naslouchání je klíčem k vzájemnému porozumění, porozumění klíčem k vzájemné důvěře: Prostřednictvím hlubokých,... více informací »
Spielehelden Fragen für Paare... Gegenwart Karetní hra pro páry 100 vzrušujících otázek
Značka: Spielehelden
499 Kč
Ověřit dostupnost
Naslouchání je klíčem k vzájemnému porozumění, porozumění klíčem k vzájemné důvěře: Prostřednictvím hlubokých,...

Naslouchání je klíčem k vzájemnému porozumění, porozumění klíčem k vzájemné důvěře: Prostřednictvím hlubokých, intimních, ale i zábavných otázek hra pro páry Fragen für Paare…, Gegenwart které se chtějí o sobě dozvědět více, proniknout k jádru malých pravd. Váš vztah se hravou formou upevňuje a vy se o sobě navzájem dozvídáte nové věci. Protože poznávání malých pravd, tužeb a očekávání toho druhého vás sbližuje jako Bonny a Clyde. Můžete začít hluboké diskuse, které výrazně posílí vaši vzájemnou blízkost. Ať už jde o velké sny, drobnosti v každodenním životě, představy o vztazích nebo dokonce individuální fantazie – karetní hra umožňuje o nich snadno mluvit: klást otázky, odpovídat, nechat se překvapit. Čas pro dva: Úžasným nápadem je začlenění Fragen für Paare… Vergangentheit karetní hra by Spielehelden do vašeho každodenního života. Vytvořte si intimní rituál, například tak, že si každý večer vytáhnete jednu nebo i víc karet. Najděte si na sebe čas, bavte se a vnímejte nové spojení, které mezi vámi roste! Láskyplně posilujte vztah: Spielehelden Fragen für Paare.. Gegenwartkaretní hra vytváří silnou blízkost prostřednictvím hravého sdílení tajemství.

Tento oblíbený kus Spielehelden Fragen für Paare... Gegenwart Karetní hra pro páry 100 vzrušujících otázek od značky se zárukou kvality Spielehelden lze koupit tady teď za outletovou cenu. Momentálně v akci za 499 Kč.