Smaltovaný pekáč LOUKA 34 x 22 cm

Smaltovaný pekáč Louka 34 x 22 cm svým provedením připomíná kouzlo starých časů, kdy se smaltované nádobí těšilo velké... více informací »
Smaltovaný pekáč LOUKA 34 x 22 cm
Značka: Orion
399 Kč
Ověřit dostupnost
Smaltovaný pekáč Louka 34 x 22 cm svým provedením připomíná kouzlo starých časů, kdy se smaltované nádobí těšilo velké...

Smaltovaný pekáč Louka 34 x 22 cm svým provedením připomíná kouzlo starých časů, kdy se smaltované nádobí těšilo velké oblibě. Poctivé smaltované nádobí má u nás dlouholetou tradici. Vyznačuje se dlouhou životností a použitím oblíbených vzorů. Ocelový základ nádobí je pokrytý smaltem. Tato tavenina podobná sklu vytvoří odolný a zdravotně zcela nezávadný povrch. Pekáč je ideální na pečení masa, nádivek, nákypů nebo buchet. Vhodný do myčky.Ruční výroba při tradičním zpracování vytváří drobné a originální nedokonalosti.Doporučení: Pro manipulaci s horkým nádobím používejte chňapky. Není vhodný do mikrovlnné trouby.Materiál: smaltovaný plech. Rozměry: délka 34 cm, šířka 22 cm, výška 6,5 cm. Hmotnost: 713 g. Smaltovaný pekáčPro všechny typy pečících trubRuční výroba – tradiční zpracováníDlouhá životnostSnadná údržba – vhodný i do myčky Smaltovaný pekáč LOUKA 34 x 22 cm značky Orion.

Smaltovaný pekáč LOUKA 34 x 22 cm – odolnost a dlouhá životnost, pro všechny typy varných desek, snadná údržba, vhodný do myčky – vhodný do myčky. smalt.

Kvalitní a levný výrobek Smaltovaný pekáč LOUKA 34 x 22 cm od značky s dlouholetou historií Orion můžete dostat aktuálně na našich stránkách za výhodnou cenu! Aktuálně výhodně za 399 Kč.