Smaltovaný kastrol TEČKA 0,6 l

Smaltovaný kastrol Tečka 0,6 l provedením připomíná kouzlo starých časů, kdy se smaltované nádobí těšilo velké oblibě.... více informací »
Smaltovaný kastrol TEČKA 0
Značka: Orion
199 Kč
Ověřit dostupnost
Smaltovaný kastrol Tečka 0,6 l provedením připomíná kouzlo starých časů, kdy se smaltované nádobí těšilo velké oblibě....

Smaltovaný kastrol Tečka 0,6 l provedením připomíná kouzlo starých časů, kdy se smaltované nádobí těšilo velké oblibě. Poctivé smaltované nádobí má u nás dlouholetou tradici. Vyznačuje se dlouhou životností a použitím oblíbených vzorů. Ocelový základ hrnců je pokrytý smaltem. Tato tavenina podobná sklu vytvoří odolný a zdravotně zcela nezávadný povrch. Kastrol s dvěma uchy využijete k vaření, dušení i pečení. Díky materiálu je vhodný i do klasické trouby a do myčky.Ruční výroba při tradičním zpracování vytváří drobné a originální nedokonalosti.Doporučení: používejte velikost plotýnky odpovídající průměru dna hrnce. Pro manipulaci s horkým nádobím používejte chňapky.Materiál: smaltovaný plech. Rozměry: šířka 19 cm, výška 6 cm, průměr 12 cm. Objem: 0,6 l. Hmotnost: 199 g.Smaltovaný kastrolRuční výroba – tradiční zpracováníObjem 0,6 lDlouhá životnostVhodný na všechny typy varných desek včetně indukceIdeální i do pečící troubyBez pokliceSnadná údržba – vhodný i do myčky Smaltovaný kastrol TEČKA 0,6 l značky Orion.

Smaltovaný kastrol TEČKA 0,6 l – odolnost a dlouhá životnost, pro všechny typy varných desek, snadná údržba, vhodný do myčky – vhodný do myčky. smalt.

Super produkt Smaltovaný kastrol TEČKA 0,6 l od spolehlivého výrobce Orion máte možnost získat právě teď v nabídce za super cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 199 Kč.