Smaltovaný hrnek TEČKA 400 ml

Smaltovaný hrnek Tečka 400 ml svým provedením připomíná kouzlo starých časů, kdy se smaltované nádobí těšilo velké oblibě.... více informací »
Smaltovaný hrnek TEČKA 400 ml
Značka: Orion
149 Kč
Ověřit dostupnost
Smaltovaný hrnek Tečka 400 ml svým provedením připomíná kouzlo starých časů, kdy se smaltované nádobí těšilo velké oblibě....

Smaltovaný hrnek Tečka 400 ml svým provedením připomíná kouzlo starých časů, kdy se smaltované nádobí těšilo velké oblibě. Poctivé smaltované nádobí má u nás dlouholetou tradici. Vyznačuje se dlouhou životností a použitím oblíbených vzorů. Ocelový základ nádobí je pokrytý smaltem. Tato tavenina podobná sklu vytvoří odolný a zdravotně zcela nezávadný povrch. Hrnek s uchem využijete jak k pití, tak k ohřevu mléka nebo polévky. Díky materiálu je vhodný na všechny typy spotřebičů i do myčky.Ruční výroba při tradičním zpracování vytváří drobné a originální nedokonalosti.Doporučení: Pro manipulaci s horkým nádobím používejte chňapky. Nepoužívejte do mikrovlnné trouby.Materiál: smaltovaný plech. Rozměry: výška 8 cm, průměr 8 cm. Objem: 400 ml. Hmotnost: 164 g.Smaltovaný hrnekNa pití i ohřevRuční výroba – tradiční zpracováníObjem 400 mlDlouhá životnostVhodný na všechny typy varných desek včetně indukceSnadná údržba – vhodný i do myčky Smaltovaný hrnek TEČKA 400 ml značky Orion.

Smaltovaný hrnek TEČKA 400 ml – odolnost a dlouhá životnost, pro všechny typy varných desek, snadná údržba, vhodný do myčky – vhodný do myčky. smalt.

Akční a ve slevě produkt Smaltovaný hrnek TEČKA 400 ml od společnosti se zárukou kvality Orion seženete zde nyní extra se slevou! Nyní můžete mít za 149 Kč.