Smaltovaný hrnek LOUKA BELLY 1,2 l

Smaltovaný hrnek Louka Belly 1,2 l svým provedením připomíná kouzlo starých časů, kdy se smaltované nádobí těšilo velké... více informací »
Smaltovaný hrnek LOUKA BELLY 1
Značka: Orion
239 Kč
Ověřit dostupnost
Smaltovaný hrnek Louka Belly 1,2 l svým provedením připomíná kouzlo starých časů, kdy se smaltované nádobí těšilo velké...

Smaltovaný hrnek Louka Belly 1,2 l svým provedením připomíná kouzlo starých časů, kdy se smaltované nádobí těšilo velké oblibě. Poctivé smaltované nádobí má u nás dlouholetou tradici. Vyznačuje se dlouhou životností a použitím oblíbených vzorů. Ocelový základ nádobí je pokrytý smaltem. Tato tavenina podobná sklu vytvoří odolný a zdravotně zcela nezávadný povrch. Hrnek s uchem využijete k ohřevu mléka nebo polévky. Díky materiálu je vhodný na všechny typy spotřebičů i do myčky.Ruční výroba při tradičním zpracování vytváří drobné a originální nedokonalosti.Doporučení: Pro manipulaci s horkým nádobím používejte chňapky. Nepoužívejte do mikrovlnné trouby.Materiál: smaltovaný plech. Rozměry: výška 11 cm, průměr 12 cm. Objem: 1,2 l. Hmotnost: 304 g.Smaltovaný hrnekRuční výroba – tradiční zpracováníObjem 1,2 lDlouhá životnostVhodný na všechny typy varných desek včetně indukcePraktická výlevkaSnadná údržba – vhodný i do myčky Smaltovaný hrnek LOUKA BELLY 1,2 l značky Orion.

Smaltovaný hrnek LOUKA BELLY 1,2 l – odolnost a dlouhá životnost, pro všechny typy varných desek, snadná údržba, vhodný do myčky – vhodný do myčky. smalt.

Výjimečný výrobek Smaltovaný hrnek LOUKA BELLY 1,2 l od dodavatele se skvělou pověstí Orion můžete získat právě teď u nás opravdu levně. K sehnání zrovna v akci za 239 Kč.