Smaltovaný hrnec TEČKA s poklicí 2,3 l

Smaltovaný hrnec Tečka s poklicí 2,3 l svým provedením připomíná kouzlo starých časů, kdy se smaltované nádobí těšilo... více informací »
Smaltovaný hrnec TEČKA s poklicí 2
Značka: Orion
359 Kč
Ověřit dostupnost
Smaltovaný hrnec Tečka s poklicí 2,3 l svým provedením připomíná kouzlo starých časů, kdy se smaltované nádobí těšilo...

Smaltovaný hrnec Tečka s poklicí 2,3 l svým provedením připomíná kouzlo starých časů, kdy se smaltované nádobí těšilo velké oblibě. Poctivé smaltované nádobí má u nás dlouholetou tradici. Vyznačuje se dlouhou životností a použitím oblíbených vzorů. Ocelový základ nádobí je pokrytý smaltem. Tato tavenina podobná sklu vytvoří odolný a zdravotně zcela nezávadný povrch. Hrnec s poklicí využijete na vaření mnoha druhů pokrmů. Díky materiálu je vhodný na všechny typy spotřebičů i do myčky.Ruční výroba při tradičním zpracování vytváří drobné a originální nedokonalosti.Doporučení: používejte velikost plotýnky odpovídající průměru dna hrnce. Pro manipulaci s horkým nádobím používejte chňapky. Není vhodný do mikrovlnné trouby.Materiál: smaltovaný plech. Rozměry: šířka 24 cm, výška 11,5 cm, výška s poklicí 14 cm, průměr 16 cm. Objem: 2,3 l. Hmotnost: 607 g.Smaltovaný hrnekPro každodenní vařeníRuční výroba – tradiční zpracováníObjem 2,3 lDlouhá životnostVhodný na všechny typy varných desek včetně indukceIdeální i do klasické pečící troubySnadná údržba – vhodný i do myčky Smaltovaný hrnec TEČKA s poklicí 2,3 l značky Orion.

Smaltovaný hrnec TEČKA s poklicí 2,3 l – odolnost a dlouhá životnost, pro všechny typy varných desek, snadná údržba, vhodný do myčky – vhodný do myčky. smalt.

Výjimečný produkt Smaltovaný hrnec TEČKA s poklicí 2,3 l s pečetí kvality od značky Orion máte možnost koupit zde teď trvale výhodně. Aktuálně za 359 Kč.