Šlehací rotační metla s pružinou

Pomocník, který klame tělem. Řekli byste do štíhlé a elegantní metly, že za vás udělá mnoho práce bez námahy? Oceníte ji... více informací »
Šlehací rotační metla s pružinou
Značka: Astoreo
89 Kč
Ověřit dostupnost
Pomocník, který klame tělem. Řekli byste do štíhlé a elegantní metly, že za vás udělá mnoho práce bez námahy? Oceníte ji...

Pomocník, který klame tělem. Řekli byste do štíhlé a elegantní metly, že za vás udělá mnoho práce bez námahy? Oceníte ji zejména při šlehání vajec, šlehačky, hladkých krémů, těsta na palačinky, majonézy nebo napěňování mléka apod. Ohromí vás její snadná obsluha. Zatlačením rukojeti směrem dolů uvedete do pohybu (roztočíte) pružinový mechanismus. Při každém zatlačení se metla začne sama otáčet a bez odmlouvání ušlehá všechno, do čeho ji ponoříte. Dostatečně dlouhá rukojeť umožňuje snadné a bezpečné uchopení. Materiál nerezová ocel, odolný plast. Rozměry: 30 x 6 x 3 cm. Doporučujeme mýt ručně.Ušlehá vejce, šlehačku, krémy, majonézy nebo těsto na palačinkySnadná obsluhaPružinový mechanismusDlouhá rukojeť pro snadné a bezpečné držení Šlehací rotační metla s pružinou značky Astoreo.

Šlehací rotační metla s pružinou – dlouhá rukojeť pro snadné a bezpečné držení – . plast.

Oblíbený a kvalitní výrobek Šlehací rotační metla s pružinou od kvalitní značky Astoreo je k dostání zrovna dneska ve výprodejové akci. Nabídky od 89 Kč.