Skytec Bluetooth Play BK, PA HiFi set, dva reproduktory, mini zesilovač s bluetooth, kabel

PA HiFi set "Bluetooth Play BK" přesvědčuje nejen pěkným tvarem, ale také výkonnostními údaji v ultrakompaktním designu.Dva... více informací »
Skytec Bluetooth Play BK
Značka: Skytec
4 709 Kč
Ověřit dostupnost
PA HiFi set "Bluetooth Play BK" přesvědčuje nejen pěkným tvarem, ale také výkonnostními údaji v ultrakompaktním designu.Dva...

PA HiFi set „Bluetooth Play BK“ přesvědčuje nejen pěkným tvarem, ale také výkonnostními údaji v ultrakompaktním designu.Dva 2cestné reproduktor se skládají ze 16,5 cm (6,5 „) basového reproduktoru a 2,5 cm (1“) kalotového výškového reproduktoru na tvorbu precizního zvukového obrazu s širokou dynamikou. Frekvenčně stabilní 2-cestná technologie, dunivý basreflexní konstrukce a navzájem perfektně vyladěné komponenty vytvářejí zvukový obraz bohatý na detaily. Nerezonující dřevěná konstrukce tak nabízí nejen hluboké basy, ale také nezkreslené podání středových a výškových tónů.Pro zajištění harmonické souhry se v setu nachází také mini stereo zesilovač s výkonem 20 W + 20 RMS. Zaoblené hrany a broušený přední panel zdůrazňují úzké rozměry hliníkové konstrukce. Rozhraní bluetooth umožňuje bezdrátové přehrávání hudby ze smartphonů, tabletů a notebooků. Kabelové komponenty (jako MP3 / CD přehrávač) můžete připojit přes 3,5 mm jack vstup.Minimalistický v designu, obrovský zvukově. HiFi set „Bluetooth Play BK“.Dostupné varianty: černá barva (60002074), bílá barva (60002075)

Často hledaný produkt Skytec Bluetooth Play BK, PA HiFi set, dva reproduktory, mini zesilovač s bluetooth, kabel od našeho předního výrobce Skytec je dostupný právě teď za parádní cenu! Právě nyní za 4 709 Kč.