Skytec 0

Různé možnosti připojení spojují aktivní reproduktor s různými technickými prostředími, a tím je použitelnost přístroje... více informací »
Skytec 0
Značka: Skytec
4 349 Kč
Ověřit dostupnost
Různé možnosti připojení spojují aktivní reproduktor s různými technickými prostředími, a tím je použitelnost přístroje...

Různé možnosti připojení spojují aktivní reproduktor s různými technickými prostředími, a tím je použitelnost přístroje flexibilnější. Mezi připojeními najdete i samostatný mikrofonní vstup, který reproduktor posune do středu řečnicky a pěvecky orientovaných akcí, jakými jsou promoce či semináře. Prostřednictvím line výstupu se Skytec aktivní reproduktor spojí s jinými aktivními reproduktory, aby mohli zdolat i větší výzvy.Skrytou předností malého aktivního reproduktoru je design základní nosné konstrukce, která nabízí různé možnosti postavení. Přes přírubu ležící na spodní straně se reproduktor strategicky dostane na stojan. Reproduktor je dodatečně předurčen k montáži jako monitorový reproduktor a může být součástí reproduktorové věže.Skytec reproduktor odolá nepříznivým podmínkám z okolí se svou ABS konstrukcí, která přístroji mimochodem dává možnost použití i v exteriéru.

Tento žádaný produkt Skytec 0 od výrobce Skytec je k dostání nyní za výborné peníze. Nabídka od 4 349 Kč.