Skládací stojan na šaty WENKO

Skládací stojan na šaty WENKO umožňuje skladovat nebo přepravovat oblečení úsporně. Je výškově nastavitelný od 99 do 167 cm,... více informací »
Skládací stojan na šaty WENKO
Značka: WENKO
1 279 Kč
Ověřit dostupnost
Skládací stojan na šaty WENKO umožňuje skladovat nebo přepravovat oblečení úsporně. Je výškově nastavitelný od 99 do 167 cm,...

Skládací stojan na šaty WENKO umožňuje skladovat nebo přepravovat oblečení úsporně. Je výškově nastavitelný od 99 do 167 cm, a proto ho můžete variabilně použít jak k zavěšení košil, tak i kabátů. Je vybavený 4 kolečky se zajišťovacími bezpečnými brzdami. Stojan lze snadno složit na šířku 11 cm a úsporně uložit.Nosnost: 40 kg. Materiál: pochromovaný kov, lakovaný kov, polypropylen. Rozměry: 49 x 88 x 168 cm. Hmotnost: 2,9 kg. Vyrobila německá společnost Wenko. Skládací stojan na šatyÚsporné skladování oděvůVýškově nastavitelný4 kolečka se zajišťovacími brzdamiSnadné složení a skladováníNosnost 40 kg Skládací stojan na šaty WENKO značky Wenko.

Skládací stojan na šaty WENKO – úsporné skladování oblečení, výškově nastavitelný, snadné složení a rozložení – . pochromovaný kov, práškově lakovaný kov, polypropylen.

Tento exkluzivní kus Skládací stojan na šaty WENKO od značky s dlouholetou historií Wenko pohodlně pořídíte na našich stránkách za outletovou cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 1 279 Kč.