Silikonová fólie na nádoby 3 ks

Silikonová fólie na nádoby 3 ks vhodně zakryje nádoby, misky, hrnce, sklenice a hrníčky. Spolehlivě nahradí víčka nebo poklice.... více informací »
Silikonová fólie na nádoby 3 ks
Značka: Orion
129 Kč
Ověřit dostupnost
Silikonová fólie na nádoby 3 ks vhodně zakryje nádoby, misky, hrnce, sklenice a hrníčky. Spolehlivě nahradí víčka nebo poklice....

Silikonová fólie na nádoby 3 ks vhodně zakryje nádoby, misky, hrnce, sklenice a hrníčky. Spolehlivě nahradí víčka nebo poklice. Díky pružnosti silikonu je velmi jednoduše natáhnete přes hrany misek, hrnků, sklenic, hrnců nebo dóz. Ochráníte tím jídlo před osycháním a vydrží tak déle čerstvé. Fólie jsou vhodné na keramické, porcelánové, nerezové a skleněné nádoby s hladkou hranou, ke které přilnou, případně stačí hranu lehce navlhčit. Používejte je hladkou stranou dolů. Jsou vhodné do mikrovlnné trouby i do myčky.Materiál: silikon. Rozměry: průměr 15, 20, 26 cm. Hmotnost: 90 g.Silikonová fólieNahradí víčka a pokliceVysoce elastickéUdrží potraviny déle čerstvéVhodné do mikrovlnné trouby a myčkyBalení obsahuje 3 ksPrůměr: 15, 20, 26 cm Silikonová fólie na nádoby 3 ks značky Orion.

Silikonová fólie na nádoby 3 ks – k zakrytí nádob, misek, hrnců, sklenic a hrníčků, pružné, udrží potraviny čerstvé, 3 ks – vhodné do myčky a mikrovlnné trouby. silikon.

Tento velmi žádaný produkt Silikonová fólie na nádoby 3 ks s pečetí kvality od značky Orion můžete pořídit tady teď ve výprodejové akci. Výhodně za skvělou cenu 129 Kč.