Servírovací vozík WENKO

Servírovací vozík WENKO v rustikálním stylu můžete mít po ruce vždy, kdy si vzpomenete. Nejen, že vypadá skvěle, ale je... více informací »
Servírovací vozík WENKO
Značka: WENKO
3 690 Kč
Ověřit dostupnost
Servírovací vozík WENKO v rustikálním stylu můžete mít po ruce vždy, kdy si vzpomenete. Nejen, že vypadá skvěle, ale je...

Servírovací vozík WENKO v rustikálním stylu můžete mít po ruce vždy, kdy si vzpomenete. Nejen, že vypadá skvěle, ale je především velmi praktický. Pohoštění budete mít kdykoliv na dosah ruky. Vozík má 3 policová patra. Vrchní police s vyvýšenými okraji a úchyty je vyjímatelná a skvěle slouží jako podnos. Konstrukce pod touto policí je vybavená držáky na láhve.  Prostřední police nabízí kromě odkládací plochy také věšáky na sklenice. Spodní police je po obvodu ohrazena kovovým rámem. O mobilitu vozíku se starají 4 kolečka, z nichž dvě jsou aretační, a snadno je zabrzdíte proti nechtěnému pohybu. Konstrukce vozíku je z kovu černé barvy a foliované police z dřevovláknité desky MDF. Rozměry: 40 x 80 x 89,5 cm. Hmotnost: 13,2 kg. Maximální nosnost: 40 kg. Vyrobila německá společnost Wenko.Vozík je dodávaný v demontovaném stavu.Servírovací vozík3 policová patraPojízdný (4 kolečka)2 aretační kolečkaDržák na láhveDržák na skleniceOdnímatelná vrchní police s úchyty (podnos)Kovová konstrukceFoliované policeSnadná údržbaMaximální nosnost 40 kg Servírovací vozík WENKO značky Wenko.

Servírovací vozík WENKO – 3 patra, 4 kolečka, 2 aretační kolečka, držáky na láhve a sklenice, odnímatelná police s úchyty – . barvený kov, dřevovláknitá deska se střední hustotou (MDF), polyvinylchlorid.

Hodně prodávaný výrobek Servírovací vozík WENKO od známého předního výrobce Wenko lze získat aktuálně na webu za zcela nejnižší cenu. Akční cena již od 3 690 Kč.