Servírovací pojízdný stolek WENKO

Servírovací pojízdný stolek WENKO je multifunkční pomocník, který vám pomůže servírovat a převážet jídlo a nádobí. Jeho... více informací »
Servírovací pojízdný stolek WENKO
Značka: WENKO
3 999 Kč
Ověřit dostupnost
Servírovací pojízdný stolek WENKO je multifunkční pomocník, který vám pomůže servírovat a převážet jídlo a nádobí. Jeho...

Servírovací pojízdný stolek WENKO je multifunkční pomocník, který vám pomůže servírovat a převážet jídlo a nádobí. Jeho design stylově zapadne do každého domova. Je vybavený dvěma dřevěnými policemi (každá 40 x 60 cm) a dlouhým drátěným košem. Stabilitu zajišťuje robustní rám z chromované oceli. Vozík snadno složíte jednou rukou a úsporně uložíte do dalšího používání.Nosnost: do 40 kg. Materiál: chromovaný kov, MDF, polypropylen. Rozměry: rozložený 40,6 x 68 x 70 cm, složený 8 cm tloušťka. Hmotnost: 8 kg. Vyrobila německá společnost Wenko. Servírovací pojízdný stolek2 dřevěné police, drátěný košStabilní rám z chromované oceliSnadné složení jednou rukouNosnost do 40 kg4 pojízdná kolečkaPro servírování i odkládáníZabírá minimum místa Servírovací pojízdný stolek WENKO značky Wenko.

Servírovací pojízdný stolek WENKO – multifunkční pomocník, stabilní konstrukce, pojízdný – . pochromovaný kov, polypropylen, dřevovláknitá deska se střední hustotou (MDF).

Tento nejprodávanější výrobek Servírovací pojízdný stolek WENKO originál od výrobce Wenko lze zakoupit zrovna se slevou! Aktuálně v akci za 3 999 Kč.